Budowa chodników

Jednym z obszarów, w których doskonali się nasza firma, jest budowa chodników. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie. Brukarstwem zajmujemy się bowiem od ponad 8 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy liczne projekty zarówno dla klientów prywatnych i biznesowych, jak i instytucji miejskich. Przywiązanie do wysokiej jakości wykonywanych prac, korzystanie z nowoczesnych rozwiązań oraz materiałów odznaczających się dużą trwałością oraz wyjątkową estetyką – wszystko to sprawiło, że nasze realizacje nieodmiennie spotykają się z pozytywnym odbiorem zleceniodawców, zyskując nam wielu oddanych klientów, którzy stale korzystają z oferowanych przez nas usług, które obejmują nie tylko układnie kostki brukowej, ale również projektowanie obiektów sportowych i placów zabaw.

Brukarstwo to nasza specjalność

Brukarstwo to nasza specjalność. Posiłkując się bogatym doświadczeniem zyskanym w trakcie realizacji wielu zamówień, które wykonywaliśmy w przedziale kilku ostatnich lat, jesteśmy w stanie zająć się projektami o zróżnicowanej skali i stopniu skomplikowania. Dobieramy odpowiednie materiały oraz sposób wykonania, tak aby przygotowywany chodnik był zgodny pod względem wizualnym z oczekiwaniami zleceniodawcy, a także technicznym z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego oraz przepisami zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowani.

Układanie kostki brukowej przez profesjonalistów

Jeśli zależy Państwu na perfekcyjnym wykonaniu, wybierzcie współpracę z naszą firmą. Zapewniamy układnie kostki brukowej przez profesjonalistów. Zatrudniamy wyłącznie osoby z wieloletnią praktyką, które przywiązują szczególną wagę do wykonania powierzonych im zadań. Specjalistyczna wiedza i umiejętności pozwalają naszym pracownikom zająć się zleceniami o nawet nietypowym charakterze, a także przeprowadzić wszystkie roboty nie tylko sprawnie, ale także z najwyższą starannością oraz zachowaniem standardów budowlanych.

Kostka semmerlock i materiały najwyższej klasy

Naszym specjalistom od układania kostki granitowej zapewnimy najlepsze materiały oraz narzędzia. Wraz z ich ponadprzeciętnymi zdolnościami daje to doskonałe efekty w postaci trwałych i odpornych na uszkodzenie chodników. Wśród używanych materiałów znajduje się m.in. kostka semmerlock, która oprócz bardzo dobrych właściwości technicznych, wyróżnia się również eleganckim wyglądom. Występuje ona w kilku różnych odmianach, dzięki czemu bez większych problemów jesteśmy w stanie wybrać model, który będzie odpowiedni na miejski chodnik lub reprezentacyjną alejkę przed siedzibą firmy.