Budownictwo

W 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi związane z budownictwem. Od tamtego czasu realizujemy zamówienia na wykonanie infrastruktury drogowej dla firm i osób prywatnych, a przede wszystkim na zlecenie sektora publicznego. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, a podczas wykonywanych prac stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne. Pozwala nam to  zapewniać precyzyjną realizację nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych projektów.

Budowa parkingów i remonty ulic

Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom naszej kadry, którą wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, zapewniamy klientom usługi w zakresie budowy parkingów wielko powierzchniowych o wielkości sięgającej nawet 30 000 m2. Prace w tym zakresie możemy wykonać na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta, jak również na jego życzenie przygotować oryginalny i funkcjonalny projekt uwzględniający kwestie takie jak wielkość działki oraz warunki terenowe. Ponadto w trakcie naszej wieloletniej działalności mieliśmy możliwość realizacji wielu zamówień na budowę chodników dla instytucji miejskich i gminnych, a także przeprowadzanie remontów ulic.

Budowa obiektów

Oprócz realizacji profesjonalnych prac brukarskich zajmujemy się również wykonywaniem zamówień na obiekty sportowe i place zabaw. Zadania w tym zakresie realizujemy kompleksowo. Tworzymy koncepcje i sporządzamy projekty, a następnie na ich podstawie wykonujemy prace budowlane.

Nasi pracownicy, posiłkując się wiedzą uzyskaną w trakcie licznych realizacji, są w stanie szybko, sprawnie i zachowaniem najwyższej staranności urzeczywistnić przygotowaną koncepcję. W efekcie wykonane przez nas boiska i inne obiekty sportowe doskonale spełniają swoje funkcje oraz są w pełni zgodne z założeniami klienta.

Nasze obiekty dostosowujemy do wizji zleceniodawcy, a także potrzeb przyszłych użytkowników. Nie inaczej jest w przypadku placów zabaw, które zapewniają dzieciom nie tylko moc atrakcji, ale także pełnię bezpieczeństwa. Przy projektowaniu placów zabaw wykorzystujemy specjalnie dobrane materiały o podwyższonej wytrzymałości.

Gwarantujemy wysoki standard świadczonych przez nas usług, co mogą potwierdzić nasi kontrahenci, którzy wystawili nam szereg pozytywnych listów referencyjnych.

Nasze realizacje:

123456789