Ogrody Jagielski – prace budowlane

W 2010 roku poszerzyliśmy naszą ofertę i od tamtej pory – oprócz wykonywania oraz realizacji projektów ogrodów – zajmujemy się również budową infrastruktury drogowej. W tym zakresie działamy zarówno na zlecenie firm, jak i osób prywatnych, a przede wszystkim na zlecenie sektora publicznego. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców, a podczas wykonywanych prac stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne. Dzięki temu możemy zapewniać precyzyjną realizację nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych projektów.

Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych zleceń, w tym budowy parkingów wielkopowierzchniowych (30 000 m2), chodników miejskich i gminnych, remonty ulic, a także kompleksowe budowy obiektów sportowych i innych obiektów użyteczności publicznej, w tym placów zabaw. Oferujemy także profesjonalne układanie kostki brukowej, w tym kostki granitowej.

Roboty realizujemy kompleksowo, sprawnie i terminowo. Gwarantujemy wysoki standard świadczonych przez nas usług, co mogą potwierdzić nasi kontrahenci, którzy wystawili nam szereg pozytywnych listów referencyjnych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Ogrody Jagielski. W dalszej części strony internetowej znajdziesz pozostałe usługi, oferujemy m.in. sprzedaż roślin ozdobnych oraz różnego typu prace serwisowe związane z utrzymaniem ogrodu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących oferty lub warunków współpracy z nami, prosimy o kontakt.

Nasze realizacje:

123456789