Projekty ogrodów - Bolesławiec

  Nasza firma działa od 2005 roku. W tym okresie udało nam się zaaranżować dziesiątki ogrodów o bardzo zróżnicowanej powierzchni – od niewielkich ogrodów 50 m2 do ogromnych terenów o pow. dochodzącej 20000 m2. Wśród zrealizowanych przez nas projektów znajdują się również ogrody parkowe, przypałacowe, a także rezydencjonalne. Od lat zajmujemy się projektowaniem ogrodów, do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Podczas aranżacji ogrodów nowoczesnych i innych stylów ogrodowych stosujemy szereg elementów takich jak rośliny ozdobne, w tym drzewka bonsai czy tuje, a także otoczaki i grys granitowy. Tworzymy oryginalne projekty dopasowane do gustu konkretnego klienta.

  Możemy się również pochwalić ciekawymi założeniami wodnymi. Większość naszych realizacji została wykonana w oparciu o nasze autorskie projekty zagospodarowania terenu. Realizację każdego zlecenia przeprowadzamy kompleksowo tzn. od wykonania projektu ogrodu, po zieloną trawę na Twojej posesji.

  Wspomaga nas w tym przede wszystkim kadra doświadczonych pracowników, jak i technologicznie zaawansowany, profesjonalny sprzęt, zarówno ogrodniczy jak i budowlany.

  Budowa ogrodów - kompleksowa oferta

  Kompleksowość usług naszej firmy polega także na szerokim zakresie działań związanych z aranżacją ogrodów. Podczas realizacji projektów podejmujemy wszelkie prace:

  • ziemne-sprzętowe;
  • instalacyjne (instalacja elektryczna, instalacja drenażowa, system nawadniania ogrodu);
  • brukarskie (nowoczesne podjazdy do domu, chodniki, kostka brukowa, schody terenowe, etc.);
  • ogrodnicze (uprawa gleby, wykonanie nasadzeń, aranżacja ogrodu, zakładanie trawników);
  • architektoniczne (altany, domki ogrodowe, place zabaw, etc.)
  • serwisowe (abonamentowe utrzymanie ogrodu w należytej kondycji, pojedyncze zabiegi ogrodnicze - wycinka drzew i krzewów, koszenie trawników i inne).

  Nasze realizacje:

  12345678910111213141516171819202122232425262728