Projekty ogrodów - Bolesławiec

  Nasza firma działa od 2005 roku. W tym okresie udało nam się zaaranżować dziesiątki ogrodów o bardzo zróżnicowanej powierzchni – od niewielkich ogrodów 50 m2 do ogromnych terenów o pow. dochodzącej 20000 m2. Wśród zrealizowanych przez nas projektów znajdują się również ogrody parkowe, przypałacowe, a także rezydencjonalne.

  Tradycyjne i nowoczesne ogrody

  Od lat zajmujemy się projektowaniem ogrodów, do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Podczas aranżacji zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych ogrodów stosujemy szereg elementów takich jak rośliny ozdobne, w tym bonsai ogrodowe  czy tuje, a także otoczaki i grys granitowy. Tworzymy oryginalne projekty dopasowane do gustu konkretnego klienta. Większość naszych realizacji została wykonana w oparciu o nasze autorskie projekty zagospodarowania terenu. Do każdego zlecenia dokładnie się przygotowujemy i przeprowadzamy je kompleksowo tzn. od wykonania projektu ogrodu, po zieloną trawę na Twojej posesji.

  Systemy nawadniania ogrodu i inne instalacje

  To jednak nie wszystko - nie tylko stworzymy piękny zieleniec, cieszący oczy wyjątkowym naturalnym pięknem, ale także zadbamy, aby taki pozostał poprzez wykonanie systemu nawadniania ogrodu. Ponadto możemy przygotować również instalację elektryczną wraz z oświetleniem, dzięki której bez większych problemów będziesz mógł korzystać z uroków swojego ogrodu, także po zmroku. Dodatkowo oprócz urządzeń do nawadniania ogrodu wykonać również drenaż – czyli specjalną instalację odpowiedzialną za odprowadzania nadmiaru wody, zgromadzonej w glebie.

  Przy realizacji prac w zakresie projektowania i aranżacji ogrodu wspomaga nas przede wszystkim kadra doświadczonych pracowników, jak i technologicznie zaawansowany, profesjonalny sprzęt, zarówno ogrodniczy jak i budowlany.

  Budowa ogrodów - kompleksowa oferta

  Kompleksowość usług naszej firmy polega także na szerokim zakresie działań związanych z aranżacją ogrodów. Podczas realizacji projektów podejmujemy wszelkie prace:

  Nasze realizacje:

  12345678910111213141516171819202122232425262728