Projektowanie i budowanie obiektów sportowych

Nasza firma dynamicznie rozwija swoją działalność i sukcesywnie poszerza ofertę. Każdy obszar,  którym zaczynamy się zajmować, zgłębiamy dokładnie, śledząc wszelkie nowoczesne rozwiązania oraz analizując sprawdzone i bardziej tradycyjne metody, jakie są w jego ramach stosowane. W efekcie możemy zapewniać klientom profesjonalną obsługę, dostosowaną do ich aktualnych wymagań. Właśnie taki tryb zastosowaliśmy, kiedy przed 8 laty włączyliśmy do naszej ofert – projektowanie i budowanie obiektów sportowych. Dzięki temu możemy dziś realizować rozmaite  zamówienia, gwarantując terminową realizację w pełni zgodną z oczekiwaniami klientów.

Indywidualne projekty obiektów sportowych

Od momentu włączanie do oferty usług w zakresie projektowania obiektów sportowych, mieliśmy możliwość wykonania wielu różnorodnych koncepcji. Aby sprostać nawet najbardziej niestandardowym oczekiwaniom klientów, zatrudniliśmy zespół złożony z utalentowanych projektantów, posiadających doświadczenie w tworzeniu założeń miejsc przeznaczonych do uprawiania aktywności fizycznej oraz konkretnych dyscyplin sportowych. W efekcie są oni w stanie stworzyć indywidualne projekty obiektów sportowych, które dobrze wpisują się w daną przestrzeń, zapewniają wygodę użytkowania oraz są wizualnie dostosowane do preferencji zleceniodawców.

Aby ułatwić naszym projektantom pracę, przeprowadzamy wizję lokalną na terenie klienta, sprawdzamy warunki terenowe oraz ilość dostępnej przestrzeni. Przeprowadzamy także szczegółowy wywiad, który pozwala nam dokładnie poznać jego oczekiwania, dotyczące przyszłego obiektu. Uzyskane tą drogą informacje stanowią cenny materiał, który pomaga naszym projektom stworzyć koncepcję, która będzie odzwierciedlać wizję zleceniodawcy, jak również proponować praktyczne i nowoczesne rozwiązania, które zapewnią wysoką trwałość całego obiektu. Podobny tryb pracy przyjęliśmy również przy projektowaniu placów zabaw.

Kompleksowe wykonanie

Po uzyskaniu akceptacji klienta przystępujemy do realizacji projektu. Zajmuje się tym nasza ekipa założona z pracowników mających za sobą liczne budowy obiektów sportowych. Przed  przystąpieniem do prac ustalamy wspólnie z klientem moment ich rozpoczęcia oraz przewidziany czas ich trwania. Dodatkowo utrzymujemy z nim kontakt na każdym etapie realizacji i informujemy na bieżąco o postępach. Umiejętności i dobra organizacja pracy naszych pracowników pozwalają nam zapewnić szybką realizację przy zachowaniu najwyższych standardów budowlanych. Podejmujemy się zaprojektowania i budowy obiektów sportowych, jednak możemy również pracować na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta.