Projektowanie placów zabaw

Wśród oferowanych przez naszą firmę usług znajduje się przygotowanie przydomowego zieleńca oraz opracowanie koncepcji ogrodu dla firmy lub terenu zielonego dla miasta, czyli przestrzeni, które pełnią funkcję ozdobną, a także służą jako miejsce wypoczynku i rekreacji dla osób w różnym wielu. Pamiętamy jednak przy tym, że dzieci posiadają inne wymagania od dorosłych. Dlatego specjalnie z myślą o nich w ramach naszej usługi projektowania palców zabaw, tworzymy wyjątkowe miejsca, które pozwolą im na nieskrępowaną i bezpieczną zabawę pod okiem rodziców.

Bezpieczeństwo

rzy budowie placów zabaw stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dlatego używamy jedynie wysokiej klasy materiałów, które są nieinwazyjne dla zdrowia, charakteryzują się wysoką odpornością mechaniczną, a także wysoką trwałością. Dodatkowo wszystkie sprzęty projektujemy w taki sposób, aby ich konstrukcja nie stanowiła żadnego zagrożenia dla zdrowia dzieci i minimalizowała ryzyko wystąpienia uszkodzeń. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych nasze place zarówno na etapie projektu, jak i po wybudowaniu przechodzą dokładną analizę stanu technicznego, w celu wychwycenia i wyeliminowania błędów i usterek.

Funkcjonalność

Tworząc projekt placu zabaw, nie zapominamy również o jego podstawowej funkcji, którą jest  zapewnienie dzieciom ciekawej formy rozrywki na świeżym powietrzu, połączonej z fizyczną aktywnością. Z tego względu dbamy, aby wszystkie znajdujące się na nim zabawki były funkcjonalne, a także łatwe i wygodne w użytkowaniu. Projektując place, stawiamy na różnorodność, dzięki czemu nawet najbardziej wybredne dzieci znajdą na nich coś dla siebie i z pewnością nie będą miały ani chwili czasy na nudę. Kładziemy również nacisk na odpowiedni rozkład wszystkich sprzętów, co sprawia, że korzystanie z nich jest jeszcze prostsze i bardziej komfortowe.

Plac zabaw atrakcyjny dla dzieci

Odpowiedni układ sprzętów przyczynia się nie tylko do wyższej funkcjonalności, ale także wpływa dodatnio na wygląd placu i jego wizualny odbiór. Jeśli jednak chodzi o estetykę, to również ona jest podporządkowana gustom najmłodszych. Wszystkim zabawkom nadajemy formy, które budzą u dzieci pozytywne skojarzenia i zachęcają je do zabawy. Pod tym kątem dobieramy również kolorystykę. W efekcie nasze place zabaw są wyjątkowo atrakcyjne dla dzieci, dostarczając im dużej frajdy z zabawy w przyjaznej atmosferze.