Sprzedaż roślin ozdobnych

Ogród to nie tylko soczysta zieleń trawnika, ale także piękne krzewy, urokliwe drzewka oraz zachwycające rozmaitością barw byliny. Jako specjaliści w zakresie projektowania aranżacji ogrodów mamy ten fakt stale na uwadze. Dlatego nie tylko ozdabiamy nasze kompozycje pięknymi kolorowymi kwiatami, krzewami o ciekawych kształtach czy oryginalnie wyglądającymi drzewkami, ale także zajmujemy się sprzedażą roślin ozdobnych. Usługę tę wprowadziliśmy do naszej oferty w 2006 roku z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby zrealizować swoją wizję wymarzonego ogrodu lub dodać blasku temu już istniejącemu.

Drzewka bonsai  szeroki wybór bylin 

Aby zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają czego wyjątkowego i niespotykanego, co uczyni ich zieleniec jedynym w swoim rodzaju, przygotowaliśmy rozbudowany asortyment. Znajdują się w nim bonsai ogrodowe, tuje szmaragd, a także wiele innych krzewów oraz drzewek owocowych i ozdobnych. Wśród nich na uwagę zasługują drzewka alejowe, które dają bardzo szeroki możliwości w zakresie aranżacji ogrodu. Nie zapomnieliśmy rzecz jasna również o tym, co wprowadzi świat kolorów do Twojego ogrodu – czyli kwiatach i bylinach. Dodatkowo możemy dostarczyć również żywopłoty, a także tak niezbędne przy urządzaniu ogrodu produkty, jak kora sosnowa, ziemia, torf.

Sprzedaż roślin ze sprawdzonych źródeł

Prowadzimy sprzedaż roślin wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Dlatego w naszej ofercie dostępne są krzewy, drzewka i byliny wyhodowane przez najważniejszych europejskich producentów. Do asortymentu wprowadzamy jedynie rośliny pochodzące z krajów o zbliżonym do Polski klimacie i warunkach glebowych, czyli z Czech i Niemiec. Oprócz importowanych roślin posiadamy również duży wybór tych krajowej produkcji. Z większością dostawców współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, co powala nam zapewniać najwyższą jakość oferowanych roślin.

Nie tylko sprzedamy i dostarczymy do Ciebie ozdobne rośliny, ale także na Twoje życzenie wykonamy ich nasadzenia. Ponadto w razie potrzeby podsuniemy Ci wiele inspiracji, jak również  zaproponujemy naszą pomoc przy ciekawej i efektownej aranżacji.

Nasza oferta obejmuje:

  • Byliny
  • Krzewy
  • Drzewa alejowe
  • Drzewa – formy naturalne
  • Drzewa bonsai ogrodowe
  • Drzewka owocowe z bryłą korzeniową
  • Żywopłoty
  • Kora, ziemia, torfy
  • Wykonanie nasadzeń zakupionych roślin

Nasz plac sprzedaży:

12345678910111213

Plac sprzedaży roślin   tel: +48 601 446 777