Utrzymanie terenów zieleni – serwis ogrodu w Bolesławcu

Nnajdoskonalej zaprojektowany ogród, pełen wspaniałych roślin ozdobnych, alejek i innych efektownych rozwiązań, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tylko dzięki temu może przez długi czas zachwycać swoim wyglądem. Aby właściwie zatroszczyć się o ogród warto skorzystać z pomocy specjalistów. Firma Ogrody Jagielski oferuje profesjonalne usługi w zakresie utrzymania terenów zieleni. Posiadamy odpowiednie doświadczenie, aby zająć się zarówno przydomowymi ogrodami, jak i miejskimi parkami, skwerami oraz wszelkimi innymi terenami zielonymi w przestrzeni publicznej.

Roboty ziemne i wycinka drzew

Zestaw naszych działań w zakresie utrzymania terenów zielonych dostosowujemy do oczekiwań klientów, a także stanu, w jakim znajduje się aktualnie należący do nich ogród lub park. Wykonujemy prace pielęgnacyjne, które mają na celu utrzymanie walorów estetycznych zieleńca. W przypadku zniszczeń wywołanych skutkami klęsk żywiołowych lub uszkodzeń spowodowanych przez osoby trzecie możemy przeprowadzić również bardziej inwazyjne działania, włącznie z robotami ziemnymi, a także wycinką drzew oraz krzewów.

Kompleksowa obsługa

Klienci zgłaszający się do nas mogą liczyć na kompleksową obsługę. Wszystkie działania dobieramy w taki sposób, aby w efekcie ogrody, parki czy skwery cieszyły oczy pięknym, zadbanym i ciekawym wyglądem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców, przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę. Mogą oni zdecydować się na całoroczny abonament, który obejmuje wszystkie usługi związane z utrzymaniem zieleńca w jak najlepszym stanie. Przewidzieliśmy również opcję zamówienia jednorazowych prac serwisowych, które przywrócą blask ogrodowi.  

Wystarczy pokazać nam swój ogród, a my doradzimy właściwe rozwiązania.

W ofercie:

  • Pozimowy serwis ogrodu (zabiegi na trawnikach, nawożenie, przycinanie drzew i krzewów, uzupełnianie ubytków w roślinach, etc.)
  • Całoroczny serwis ogrodu (utrzymanie Twojego ogrodu przez cały okres wegetacyjny – forma abonamentowa)
  • Koszenie trawników, nieużytków, poboczy
  • Wycinka drzew i krzewów
  • Nasadzenia drzew i krzewów

W latach 2017-2018 firma Ogrody Jagielski świadczyć będzie usługi utrzymania terenów zieleni na zlecenie Miasta Bolesławiec.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty serwisowej, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i zadbaj o swój ogród.

123456789101112