Utrzymanie terenów zieleni – serwis ogrodu w Bolesławcu

Nawet najdoskonalej zaprojektowany ogród, pełen wspaniałych roślin ozdobnych, alejek i innych efektownych rozwiązań, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tylko dzięki temu może przez długi czas zachwycać swoim wyglądem. Aby właściwie zatroszczyć się o ogród warto skorzystać z pomocy specjalistów. Firma Ogrody Jagielski oferuje profesjonalne usługi w zakresie utrzymania terenów zieleni. Wykonujemy różnego typu prace serwisowe zarówno w prywatnych ogrodach, jak i na terenach użyteczności publicznej. Zapewniamy kompleksowe działania, dzięki którym Twój ogród zawsze będzie piękny i zadbany. Oferujemy zarówno całoroczne usługi abonamentowe, jak i jednorazowe, doraźne prace. Wystarczy pokazać nam swój ogród, a my doradzimy właściwe rozwiązania.

W ofercie:

  • Pozimowy serwis ogrodu (zabiegi na trawnikach, nawożenie, przycinanie drzew i krzewów, uzupełnianie ubytków w roślinach, etc.)
  • Całoroczny serwis ogrodu (utrzymanie Twojego ogrodu przez cały okres wegetacyjny – forma abonamentowa)
  • Koszenie trawników, nieużytków, poboczy
  • Wycinka drzew i krzewów
  • Nasadzenia drzew i krzewów

W latach 2017-2018 firma Ogrody Jagielski świadczyć będzie usługi utrzymania terenów zieleni na zlecenie Miasta Bolesławiec.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej oferty serwisowej, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami i zadbaj o swój ogród.

123456789101112